5 technik negocjacyjnych pomagających uzyskać atrakcyjne wynagrodzenie.

×

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined variable: taxonomy_path w jobboard_preprocess_page() (linia 33 z /home/customer/www/praca.farmacja.pl/public_html/sites/all/themes/jobboard/template.php).

5 technik negocjacyjnych pomagających uzyskać atrakcyjne wynagrodzenie.

AUTOR: admin
DATA PUBLIKACJI: 22.11.2016
KATEGORIA:

Jak uzyskać atrakcyjne wynagrodzenie  Sztuka dialogu to nieodłączny element życia. Warto ją opanować, by w myśl przysłowia:
  "W życiu i biznesie otrzymujemy nie to na co zasługujemy, a to, co wynegocjujemy".
 • EFEKT PIERWSZEGO WRAŻENIA: Chwila, jaką jest pierwsze wrażenie w kontakcie z nową osobą może zaważyć na dalszych relacjach.
  Kluczowe są mowa ciała, ton głosu oraz słowa. Wszystkie te elementy muszą być spójne.Należy pamiętać również o stosownym ubiorze i uśmiechu.
 • PODKREŚLANIE SWOICH MOCNYCH STRON: Przedstawiamy swoją osobę w jak najlepszym świetle poprzez subtelne, nienachalne zaprezentowanie swoich kompetencji, doświadczenia i sukcesów.
 • STAWIANIE GRANIC: W pierwszej kolejności odpowiadamy na propozycję pracodawcy, następnie przedstawiamy swój realny warunek oraz sposób jego realizacji.
 • TECHNIKI ODWOŁYWANIA SIĘ DO EMOCJI I FAKTÓW: Zastosowanie twierdzeń typu: "...trzeba być zmotywowanym, aby..." lub do faktów: "...specjaliści na tym stanowisku...".Odnoszenie się do liczb oraz statystyk również jest bardzo pomocne.
 • ASERTYWNOŚĆ: Cecha bardzo przydatna w sztuce negocjacji pozwalająca na wyrażanie własnego zdania, emocji i postaw w poczuciu braku dyskomfortu i z poszanowaniem praw i potrzeb innych.

Sprawdź najnowsze oferty pracy na: Praca Farmacja.pl.