Oferty pracy: Centrum

CHORZÓW - Magister farmacji

W związku z dynamicznym rozwojem aptek HYGIEIA na polskim rynku farmaceutycznym, poszukujemy wykwalifikowanej osoby na stanowisko:
MAGISTER FARMACJI
Miejsce pracy: Chorzów

Magister farmacji - Warszawa-centrum

Apteka sieciowa w Warszawie (centrum) poszukuje do swojego zespołu magistra farmacji.
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w aptece o ugruntowanej pozycji na rynku
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dodatkowe premie
  • szkolenia zapewniające rozwój
  • pakiet atrakcyjnych benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, karty przedpłaconej oraz ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach

Wymagania:

Magister farmacji - Sosnowiec

Apteka "Apteka Blisko Ciebie" w Sosnowcu zatrudni osobę na stanowisku Magistra farmacji.

Zakres Obowiązków:
- nadzór nad prawidłowym, zgodnym z obowiązującymi w firmie standardami funkcjonowaniem apteki ogólnodostępnej,
- współpraca z NFZ w zakresie refundacji,
- zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjentom apteki w zakresie sprzedaży/realizacji recept, a także udzielania fachowej informacji na temat działania/dawkowania leków oraz innych środków medycznych.

Oferujemy:

Technik farmaceutyczny - OD ZARAZ - Warszawa-centrum

Apteka sieciowa w Warszawie (centrum) poszukuje do swojego zespołu technika farmaceutycznego.

Oferujemy:

  • praca w aptece 6-dniowej (+ 1 niedziela handlowa w miesiącu)

Wymagania:

Technik Farmaceutyczny

Koncepcja marki Super-Pharm opiera się na unikalnym połączeniu apteki, perfumerii, salonu optycznego oraz drogerii w jednym miejscu. Nasze sklepy wyróżnia profesjonalny zespół i niepowtarzalna atmosfera.  Kierujemy się indywidualnym podejściem do każdego pracownika. Praca z nami daje możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego.

Miejsce pracy: Białystok, Malmeda

Jeśli…

Magister Farmacji, Białystok

Koncepcja marki Super-Pharm opiera się na unikalnym połączeniu apteki, perfumerii, drogerii oraz salonu optycznego w jednym miejscu. Nasze sklepy wyróżnia profesjonalny zespół i niepowtarzalna atmosfera.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

 Jeśli…

BYTOM - MAGISTER FARMACJI

Do Apteki Rodzinnej zlokalizowanej w centrum Bytomia (nie jest to apteka sieciowa) zatrudnię magistra farmacji na etat.
Zapewniamy:
- umowę o pracę na cały etat
- dogodne godziny pracy bez niedziel i sobót po południu
- przyjazną atmosferę
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego.