Administrator Źródeł Danych - Warszawa Ursynów

4044

COSMEDICA to ludzie z pasją. Razem tworzymy społeczność wellbeing.
Dołącz do naszego zespołu jako:

Administrator Źródeł Danych

Miejsce pracy: Biuro Cosmedica, Warszawa Ursynów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Administrowanie kartotekami centralnymi sieci aptek tj.
towarów (CKT)
dostawców (CKD)
aptek
grup asortymentowych
Nadzór nad poprawnością powiązań kartotek pomiędzy centralą, a aptekami
Zarządzanie portfolio promocji centralnych, wdrażanie i administrowanie
Nadzór na centralnymi cennikami i ofertami dostawców
Wsparcie merytoryczne współpracowników wiedzą fachową i produktową
Tworzenie instrukcji i procedur
Weryfikacja poprawności warunków handlowych tj. ceny, rabaty, daty ważności produktów

OCZEKIWANIA:
Wykształcenie farmaceutyczne lub techniczne (mile widziany tytuł Technika Farmacji)
Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość specyfiki produktowej oferowanej w nowoczesnych sieciach aptek, dermo i drogeryjnej
Zamiłowanie do pracy z systemami komputerowymi
Asertywność i umiejętność pracy w zespole
Współpraca z innymi strukturami, w szczególności z Zespołem IT i Analitycznym
Zdolność analitycznego myślenia
Silna motywacja do wykonywania zadań
Chęć rozwoju i uczenia się

OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie
pakiet benefitów: Multisport, Enelmed
możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach i poznawania systemów
możliwość podnoszenia kompetencji w zakresie wsparcia działań handlowych
szkolenia dedykowane

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV. Wiadomości z załącznikami są przesyłane bezpośrednio na adres pracodawcy.

CAPTCHA obrazkowa