Analityk w Dziale Zakupów

6791

Apteki Centrum Zdrowia to rodzinna sieć aptek działająca na obszarze Polski północno-zachodniej. Dążymy do polepszenia jakości i ochrony zdrowia naszych pacjentów i ich bliskich poprzez dostęp do szerokiej oferty i bogatego portfolio farmaceutycznego. Nasze sukcesy i dynamiczny rozwój to zasługa profesjonalizmu i niekończącej się potrzeby edukacji naszych pracowników. Ich priorytetem jest fachowe doradztwo i pomoc naszym pacjentom.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin-Centrum

Główne obowiązki:
• Administrowanie bazą danych produktów
• Przygotowywanie uzgodnionych raportów i analiz
• Samodzielne przygotowywanie kalkulacji cen produktów i ich aktualizacja
• Okresowe zmienianie wskaźników kosztowych
• Nadzór nad poprawnością procesów magazynowania
• Analiza i cykliczne sprawdzanie danych
• Współpraca przy realizacji zamówień zgodnie z harmonogramem dostaw

Oczekiwania:
• Wykształcenie magistra farmacji lub technika farmaceutycznego
• Bardzo dobra znajomość programu KS-Apteka oraz pakietu Office (w szczególności Excel)
• Umiejętność analizy danych i tworzenia raportów
• Sumienność, skrupulatność i samodzielność
• Doświadczenie w pracy z bazami danych lub na podobnym stanowisku - mile widziane

Oferujemy:
• Pracę w stałych godzinach
• Pracę w biurze w centrum Szczecina
• Zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach finansowych, na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
• Atrakcyjny pakiet premiowo-socjalny - bonusy okresowe, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy
• Możliwość wymiany doświadczeń w merytorycznie silnym zespole
• Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego

Sposób aplikowania:
Zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych za pośrednictwem formularza aplikowania. Chcielibyśmy móc porozmawiać z każdym z Państwa, ale w obliczu ilości napływających kandydatur nie zawsze jest to możliwe, dlatego informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV. Wiadomości z załącznikami są przesyłane bezpośrednio na adres pracodawcy.

CAPTCHA obrazkowa