„APTEKA CETRUM ZDROWIA” ZATRUDNI KOORDYNATORA DS. SIECI APTEK Preferowane miejsce zamieszkania: Okolice Szczecina, Gorzowa Wlkp.

6324
Kraj:

OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego
Pakiet szkoleniowy
Przyjazną kulturę pracy
Narzędzia pracy, samochód, telefon, komputer

OPIS STANOWISKA:
Zarządzanie podległymi aptekami
Prowadzenie rekrutacji i selekcji
Dbałość o przestrzeganie procedur i realizacji strategii marketingowej Firmy
Prowadzenie szkoleń dla farmaceutów

OCZEKIWANIA:
Doświadczenie pracy w aptece na stanowisku Kierownika Apteki / Magistra Farmacji / Technika Farmacji
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność obsługi komputera (Internet, pakiet MS Office)
Zaangażowanie i determinacja w działaniu

Osoby zainteresowanie prosimy o nadsyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV. Wiadomości z załącznikami są przesyłane bezpośrednio na adres pracodawcy.

CAPTCHA obrazkowa