Apteka od Serca pilnie zatrudni magistra farmacji w ok. Warszawy (Radzymin)

721

Dynamicznie rozwijająca się sieć aptek - Apteki od Serca - pilnie zatrudni do apteki w Radzyminie

MAGISTRA FARMACJI
Obowiązki:
- profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów, informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
- kontrola procesu realizacji recept w aptece
- budowanie trwałych relacji z pacjentami
- wykonywanie leków recepturowych
- monitorowanie stanów magazynowych i dat ważności leków, dbanie o zaopatrzenie apteki zgodne z wytycznymi działu zakupów

Wymagania:
- wykształcenie wyższe farmaceutyczne
- dobra organizacja pracy
- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- zaangażowanie, odpowiedzialność
- wiedza w zakresie procedur specyficznych dla sektora farmacji
- znajomość programu KAMSOFT oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy
- pakiet socjalny
- pakiet szkoleń
- pracę w profesjonalnym, młodym zespole i miłej atmosferze
- dopłaty do zakwaterowania lub dojazdów do pracy