Apteka w Sosnowca zatrudni farmaceutę na dyżury, weekendy.

770

Zakres Obowiązków:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjentom apteki w zakresie sprzedaży, realizacji recept a także udzielania fachowej informacji na temat działania i dawkowania leków oraz innych środków medycznych.

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (Farmacja),
- umiejętność obsługi programu KS-APTEKA,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych.

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagradzania,
- możliwość dostosowania godzin pracy do swoich potrzeb.

Wszystkie zainteresowane Osoby zapraszamy do składania aplikacji za pomocą niniejszego serwisu ogłoszeniowego.
Kontakt tel. 32 298 77 77

Skontaktuj się z pracodawcą

1 Początek 2 Ukończono

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV. Wiadomości z załącznikami są przesyłane bezpośrednio na adres pracodawcy.

CAPTCHA obrazkowa