Dwóch magistrów farmacji / Dwóch absolwentów farmacji bez doświadczenia

6208
Kraj:
Wynagrodzenie brutto:
13 300 PLN - 17 000 PLN

Poszukujemy dwoch magistrow do pracy w okolicach Bautzen (Niemcy) na stanowisko:

Magister farmacji / Absolwent farmacji bez doswiadczenia

Zadania
- Przyjmowanie receptur i sprzedaż leków
- Przygotowywanie leków recepturowych
- Laboratorium

Wymagania
- Magister farmacji / Absolwent farmacji bez doswiadczenia
- Bardzo dobra organizacja i motywacja do pracy
- Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie

Oferujemy
- Pomoc w znalezieniu mieszkania
- Pokrycie kosztow zwiazanych z dojazdem na rozmowe rekrutacyjna
-Pokrycie kosztow zakwaterowania ( 1 m-ca)
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace obowiązująca na terenie Niemiec
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z taryfa "Deutsche Apothekenwesen"
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Prace w miłym zespole

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.
Osoby zainteresowane oferta prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz aplikacyjny widoczny obok ogłoszenia.

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV. Wiadomości z załącznikami są przesyłane bezpośrednio na adres pracodawcy.

CAPTCHA obrazkowa