Dyrektor ds. zakupów w spółce Pharmacy Solutions, magister farmacji

16420
Wymiar etatu:
Rodzaj apteki:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką, zarządzającą Siecią Aptek Partnerskich 4 Pory Roku, jedną z największych w Polsce pod względem liczby placówek, zrzeszającą pod sobą ponad 140 aptek. Działamy wyjątkowo elastycznie, ale naszym partnerom biznesowym oferujemy jasno określone korzyści finansowe. Jesteśmy częścią Grupy Farmaceutycznej Investcare- razem z hurtownią farmaceutyczną Medicare-Galenica oraz portalem rezerwacyjnym allecco.pl.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor ds. Zakupów

Zakres obowiązków:

-organizacja działu zakupów i kierowanie podległym zespołem,

-wsparcie zespołu w negocjacjach z producentami oraz dostawcami w zakresie warunków współpracy

-tworzenie i realizacja strategii zakupowej Spółki

-kształtowanie polityki marżowej i cenowej w zakresie danego producenta

-bieżąca kontrola rentowności współpracy z poszczególnymi producentami

-podejmowanie decyzji co do poziomu cen i zapasów magazynowych, sporządzanie i analizowanie okresowych raportów

-ustalanie i kontrola wskaźników rotacji magazynowej zgodnie z zasadami przyjętymi w Spółce

-realizacja i bieżąca kontrola umów handlowych

-odpowiedzialność za wyznaczone w budżecie cele przychodowe

-sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu Spółki

-reprezentowanie spółki w kontaktach z partnerami biznesowymi

Oczekiwania:

-wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane magister farmacji

-bardzo dobra znajomość rynku farmaceutycznego

-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-zdolności analityczne i negocjacyjne

-umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą

-wysoki poziom komunikacji interpersonalnej

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

-atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników i osiąganych celów

-ciekawą i pełną wyzwań pracę

-przyjazną atmosferę i kulturę organizacyjną

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Investcare S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (dalej RODO) informuję, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest przez Allecco Sp.z o.o. ul. Niepodległości 106, 43-100 Tychy 2. Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować na email: info@allecco.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy na jakie złożył Pan/Pani na podstawie art. 6 ust 1b RODO lub/i na podstawie. art. 6 ust 1 pkt a RODO w celu przetwarzania danych kontaktowych lub/i przyszłych rekrutacji na podstawie zgody na przetwarzanie w określonym w zgodzie celu . 4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie firma rekrutacyjna oraz pracownicy ADO w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia oraz firma zajmująca się obsługą IT. 5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich/organizacji międzynarodowych; 6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy na jakie Pan/Pani aplikował/a lub/i do czasu cofnięcia przez Pani/Pana zgody i tylko w zakresie w jakim udzielono zgody i nie dłużej niż 6 miesięcy w celu przyszłych rekrutacji; 7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych (o przetwarzanych danych oraz otrzymania ich kopii), prawo ich sprostowania, zmiany, ograniczenia przetwarzania o dane zbędne dla celu przetwarzania określonego w ust. 3), prawo do przenoszenia danych, usunięcia danych zbędnych dla celu przetwarzania określonego w ust. 3), prawo sprzeciwu wobec danych przetwarzanych w celu marketingu bezpośredniego. W celu uwierzytelnienia czy to Pan/Pani są uprawnieni możemy prosić o podanie informacji dodatkowych. Zakres każdego z w/w praw oraz sytuacje kiedy można z nich skorzystać wynikają z przepisów prawa. To jakiego prawa może Pan/Pani skorzystać zależy np. od podstawy prawnej na jakiej przetwarzamy dane oraz celu ich przetwarzania. 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale nie podanie danych określonych Kodeksem Pracy spowoduje niemożność wzięcia udziału w rekrutacji.