Ekspert Medyczny - Medical Expert

7141
Kraj:

Opis stanowiska:

profesjonalne i kompleksowe wparcie merytoryczne głównie Działu Redakcyjnego
przygotowanie i koordynacja tekstów publikacji, artykułów i prezentacji w ramach wydawnictw grupy farmacja.net
dostarczanie aktualnej wiedzy z wybranego zakresu farmacji i medycyny
monitorowanie literatury naukowej
przygotowanie/prowadzenie szkoleń merytorycznych (medycznych i produktowych) - warsztaty i konferencje dla farmaceutów

Oczekiwania:

znajomość rynku farmaceutycznego oraz farmakologii
umiejętność pracy ze źródłami naukowymi i bazami medycznymi
otwartość na nowe pomysły i projekty
doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
wysokie standardy etyczne pracy oraz zdolności interpersonalne
zdolności prezentacyjne i dobry warsztat prowadzenia wykładów

Oferujemy:

pracę w zespole ludzi zaangażowanych w rozwój produktów firmy
pracę w wydawnictwie będącym liderem rynku
możliwość pracy przy innowacyjnych projektach z udziałem międzynarodowych firm
umowę o pracę
możliwość rozwoju zawodowego
miłą atmosferę i smaczną kawę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.