Farmaceuta na dyżury, weekendy - Katowice Centrum

931

Apteka całodobowa w Centrum Katowic zatrudni farmaceutę na dyżury, weekendy. Istnieje możliwość dostosowania godzin pracy do własnych potrzeb.

Zakres Obowiązków:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjentom apteki w zakresie sprzedaży, realizacji recept a także udzielania fachowej informacji na temat działania i dawkowania leków oraz innych środków medycznych.

Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe (Farmacja),
- umiejętność obsługi programu KS-APTEKA,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych.

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagradzania,
- możliwość dostosowania godzin pracy do swoich potrzeb.

Wszystkie zainteresowane Osoby zapraszamy do składania aplikacji za pomocą niniejszego serwisu ogłoszeniowego.
Kontakt tel. 32 298 77 77