Farmaceuta - Siemianowice Śląskie

788

„Apteka Blisko Ciebie” w Siemianowicach Śląskich poszukuje Kandydatów/-ek na stanowisko Farmaceuty.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych
• Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
• Monitorowanie stanów magazynowych apteki

OCZEKIWANIA:
• Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu
• Wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
• Ukończony staż
• Umiejętność nawiązywania kontaktu
• Zaangażowanie
• Odpowiedzialność i uczciwość

FIRMA OFERUJE:
• Elastyczne warunki zatrudnienia
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
• Szkolenia wewnętrzne proceduralne i produktowe

Wszystkie zainteresowane Osoby zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem niniejszego serwisu ogłoszeniowego.