Jaworzno - Technik Farmacji

113
Kraj:

Ziko Apteka

Zatrudnimy Technika Farmacji do apteki w JAWORZNIE.

rekrutacja@ziko.pl
Ziko Apteka to polska firma, która stale rozwija się na rynku farmaceutycznym.
Naszą działalność opieramy na trosce o dobro Pacjenta, dlatego stawiamy na wykwalifikowany i kompetentny zespół Pracowników w każdej naszej aptece. Swoim Pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Obecnie poszykujemy Technika Farmacji
Miejsce pracy: Jaworzno

Zadania:
-profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów
-informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
-budowanie trwałych relacji z pacjentami
-wykonywanie leków recepturowych
-monitorowanie stanów magazynowych apteki

Wymagania:

-dyplom technika farmacji
-ukończony staż
-wiedza w zakresie procedur specyficznych dla sektora farmacji
-znajomość programu aptecznego KAMSOFT będzie dodatkowym atutem
-wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
-dobra organizacja pracy
-zaangażowanie
-odpowiedzialność

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej
-atrakcyjne warunki finansowe i motywujący system premiowy
-dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ziko.pl