KIEROWNIK APTEKI, KONSTANCIN-JEZIORNA

15012
Kraj:

KIEROWNIK APTEKI

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Wymagania:

  • wykształcenie farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu i uprawnieniami kierowniczymi,
  • znajomość prawa farmaceutycznego,
  • umiejętności zarządzania zespołem,
  • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Obowiązki:

  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie apteki,
  • zarządzanie zespołem aptecznym,
  • nadzór nad rotacją magazynu apteki,
  • profesjonalna obsługa pacjentów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity pozapłacowe,
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2002 r. , Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Informujemy, że administratorem danych jest Apteka św.Łukasza Sp. z o. o. z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Piłsudskiego 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie. Przysługuje Państwu prawo wglądu do danych, prawo do ich poprawiania, prawo do żądania ograniczenia ich przetwarzania lub ich usunięcia oraz prawo do eksportu danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Bez zgody na przetwarzanie danych nie będzie mogli jednak przeprowadzić procedury rekrutacji. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji.