Kierownik Apteki - Ostrów Wielkopolski

3979

COSMEDICA to ludzie z pasją. Razem tworzymy społeczność wellbeing.

Dołącz do nas jako KIEROWNIK APTEKI w Ostrowie Wielkopolskim

Zadania:

​Organizacja pracy apteki zgodnie z obowiązującym prawem farmaceutycznym i standardami firmy,
​Zarządzanie podległym personelem,
​Obsługa pacjenta - "Sprzedaż za I stołem".

Wymagania:

Komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,
Znajomość programu Kamsoft,
Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z wymaganym stażem pracy – warunek konieczny,
Wysokie zdolności interpersonalne,
Wysoka motywacja w osiąganiu celów biznesowych i marketingowych apteki,
Kreatywność i bardzo dobra organizacja pracy,
Dyspozycyjność.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pominięciem okresu próbnego,
Otwartą ścieżkę kariery w strukturze wciąż rozwijającej się organizacji,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pakiet medyczny, pakiet MultiSport.

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV. Wiadomości z załącznikami są przesyłane bezpośrednio na adres pracodawcy.

CAPTCHA obrazkowa