Kierownik Apteki - Szczecin

332
Kraj:

Grupa Aptek Prima
poszukuje
Magister Farmacji – Kierownik Apteki
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:
• Sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych
• Rzetelna i profesjonalna obsługa klientów apteki
• Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
• Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu
• Uprawnienia Kierownika Apteki
• Wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność i zaangażowanie
• Odpowiedzialność i uczciwość
• Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta
• Doświadczenie w pracy w sieci aptek będzie dodatkowym atutem
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Znajomość komputerowych programów aptecznych (KAMsoft)
Oferujemy:
• Atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie
• Umowę o pracę
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjny pakiet ubezpieczeń