Kierownik Apteki w Słupsku

3336
Kraj:

KIEROWNIK APTEKI poszukiwany!

Miejsce pracy: Słupsk

Zadania:

zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi
nadzór merytoryczny nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki
organizacja pracy i zarządzanie zespołem aptecznym
sprawdzanie recept pod względem formalnym i merytorycznym
nadzór nad prawidłowym przyjęciem dostawy i zgodnością zamówień
monitorowanie dat ważności i rotacji preparatów w magazynie apteki

Wymagania:

wykształcenia wyższego farmaceutycznego z uprawnieniami do pełnienia stanowiska kierownika apteki
skuteczności w działaniu w prowadzeniu apteki
umiejętności pracy w zespole
znajomości obsługi programu KAMSOFT
doskonałych umiejętności sprzedażowych
dyspozycyjności, obowiązkowości

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej
atrakcyjne warunki finansowe i motywujący system premiowy
dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy