Kierownik Apteki Złoczew

597
Kraj:

Sieć aptek DOZ zatrudni KIEROWNIKA APTEKI do Złoczewa.
Najlepszym kandydatom oferujemy:
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego oraz poznania nowoczesnych rozwiązań i narzędzi do zarządzania apteką
• szkolenia oraz możliwość uczestnictwa w projektach centralnych
• atrakcyjny system premiowy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i bardzo dobre warunki finansowe
• uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o zasięgu ogólnoeuropejskim
• prywatną opiekę medyczną
• pakiet świadczeń socjalnych m.in. karnet sportowy
Zakres obowiązków:
• nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki;
• zarządzanie zespołem aptecznym - samodzielna rekrutacja;
• odpowiedzialność za wynik finansowy apteki;
• zarządzanie magazynem, realizacja zamówień
oraz monitorowanie terminów ważności;
• monitorowanie konkurencji, przygotowanie i realizacja lokalnej
polityki cenowej;
• dbałość o standardy sieci;
• sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowychaptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
Oczekujemy:
• wykształcenia farmaceutycznego, oraz samodzielności
i skuteczności w działaniu;
• umiejętności pracy w zespole i motywowania pracowników;
• umiejętności wyznaczania i egzekwowania mierzalnych celów;
• dyspozycyjności oraz obowiązkowości;
• znajomości programu KAMSOFT;