KOORDYNATOR DS. APTEK

31130
Wymiar etatu:
Rodzaj apteki:
Miejscowość:
Dzielnica:

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W PRYWATNEJ SIECI POSIADAJĄCEJ 10 APTEK NA TERENIE ŚLĄSKA

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i koordynowanie pracy kierowników oraz personelu aptek,
  • bezpośredni kontakt z personelem apteki w zakresie organizacji pracy i realizacji celów,
  • szkolenia personelu, m.in. w zakresie obsługi klienta, merchandisingu i sprzedaży,
  • nadzór nad prawidłowym wizerunkiem apteki, dbałość o przestrzeganie procedur i realizację strategii firmy przez podległe apteki
  • kontrola nad realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • kontrola stanów magazynowych pod względem dostępności, rotacji i wartości magazynu,
  • rekrutacja pracowników,
  • opracowywanie, wdrażanie i koordynowanie nowych strategii sprzedażowych, wizerunkowych i innych,

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie farmaceutyczne (Magister Farmacji),
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży farmaceutycznej / w pracy w aptece,
  • znajomość branży farmaceutycznej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera (programy MS Office i specjalistyczne, np. Kamsoft, Soft4you, Omnipharm),
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i samodzielność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • zorientowanie na cele

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy
  • narzędzia do pracy: samochód służbowy, komputer, telefon
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • zniżki na wybrane produkty

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV.

Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać te zgody. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.