Koordynator ds. aptek – województwo dolnośląskie

10474

Średniej wielkości sieć aptek w województwie dolnośląskim, poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora ds. aptek.

Zakres obowiązków:

  • stała współpraca z personelem aptecznym bazującym na relacjach
  • wizyty w aptekach należących do sieci
  • dbałość o wizerunek aptek w zakresie zatowarowania, stref przykasowych i komunikacji zewnętrznej
  • monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji
  • tworzenie raportów oraz analiz na potrzeby Zarządu
  • współtworzenie polityki cenowej oraz strategii sprzedażowo-zakupowej
  • współpraca z innymi działami sieci w celu zapewnienia właściwej komunikacji
  • koordynacja planów sprzedażowych realizowanych przez apteki
  • szkolenia pracowników celem zwiększenia efektywności sprzedaży

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejetność analitycznego myślenia (znajomość Excel)
  • prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 19948

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV.

CAPTCHA obrazkowa