Magister farmacji

20480
Wymiar etatu:
Rodzaj apteki:
Miejscowość:
Dzielnica:
Kraj:

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalna i rzetelna obsługa Pacjentów,
  • realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC,
  • realizacja wniosków na pieluchomajtki,
  • retaksacja recept,
  • kontrola leków wycofanych, wstrzymanych lub przywróconych do obrotu,
  • skrupulatny nadzór nad stanem zaopatrzenia apteki,
  • praca zgodna z kodeksem etyki zawodowej oraz dobrymi praktykami zawodu,
  • praca zgodna z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie farmaceutyczne oraz czynne prawo wykonywania zawodu – warunek konieczny,
  • znajomość obsługi programu Kamsoft,
  • znajomość procedur realizacji recept i wniosków na pieluchomajtki,
  • wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi Pacjenta,
  • praktyczna wiedza na temat aktualnych regulacji prawnych.
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • mile widziana znajomość języków obcych i ukończone dodatkowe kursy.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności.
  • Zachęcamy również do aplikowania tegorocznych absolwentów studiów, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie pracując w aptece ogólnodostępnej.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Pharmalek-jet sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Hoża 50/1 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Pharmalek-jet sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Hoża 50/1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.