Magister Farmacji Jasło

17015
Wymiar etatu:
Rodzaj apteki:
Kraj:

Pierwsza Apteka Niezapominajka powstała w 2001 roku.
Obecnie Apteki Niezapominajka to kilka niezależnych firm działających pod wspólną nazwą. Mocna pozycja firmy na rynku farmaceutycznym oraz jej intensywny rozwój dostarczają nowych, stabilnych miejsc pracy. Tworzymy warunki rozwoju dla wszystkich Pracowników. Oferujemy im partnerską współpracę opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/zlecenie
  • Wspieranie rozwoju osobistego poprzez system szkoleń
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Znajomość przepisów prawa farmaceutycznego
  • Wysoka kultura osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość programu KAMSOFT

OPIS STANOWISKA:

  • Profesjonalna obsługa pacjentów
  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami
  • Prawidłowe realizowanie recept i wykonywanie leków recepturowych
  • Monitorowanie stanów magazynowych apteki
  • Dbałość o standardy sieci Aptek Niezapominajka

Podobne oferty w Twojej okolicy:

PRZEMYŚL - Magister Farmacji

Wymiar: Pełen etatOferta ważna do: 24.06.2022

Oferta ważna do: 24.06.2022

RZESZÓW- Magister farmacji

NISKO - Magister farmacji

Magister Farmacji

Wymiar: Pełen etatOferta ważna do: 18.06.2022

Oferta ważna do: 18.06.2022

JASŁO- Magister farmacji

DĘBICA - Magister farmacji

Wymiar: Pełen etatOferta ważna do: 12.06.2022

Oferta ważna do: 12.06.2022

MIELEC - Magister farmacji

Wymiar: Pełen etatOferta ważna do: 03.06.2022

Oferta ważna do: 03.06.2022

KROSNO- Magister Farmacji

Wymiar: Pełen etatOferta ważna do: 01.06.2022

Oferta ważna do: 01.06.2022