Magister farmacji - Świecie

Ukraina запрошуємо працівників з України
24123
Wymiar etatu:
Rodzaj apteki:
Kraj:
Wynagrodzenie netto:
4 500 PLN - 5 000 PLN

Zatrudnimy magistra farmacji do apteki w Świeciu. Oferujemy prace zgranym i profesjonalnym zespole.

Opis stanowiska:

  • obsługa pacjenta i fachowe doradztwo w obszarze farmaceutyków zgodne z kodeksem etyki zawodowej, dobrymi praktykami zawodu oraz z obowiązującymi regulacjami prawnymi
  • wykonywanie czynności fachowych polegających na wytwarzaniu i wydawaniu produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych
  • dbałość o miłą, otwartą i koleżeńską atmosferę w zespole

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu wraz z uprawnieniami kierowniczymi
  • praktyczna znajomość przepisów prawa farmaceutycznego oraz wiedza na temat standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
  • doświadczenie w obsłudze pacjenta aptecznego
  • umiejętność budowania relacji z pacjentami i zespołem w oparciu o wzajemny szacunek
  • empatia, cierpliwość i otwartość
  • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowość do pracy zmianowej w godzinach pracy centrum handlowego

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • benefity pozapłacowe i dodatki płacowe
  • dużą samodzielność pracy