Magister Farmacji [Szwajcaria]

32243
Wymiar etatu:
Miejsce pracy:
Kraj:
  • Sieć aptek Galenica, Szwajcaria
  • Umowa o pracę bezpośrednio z Galenica
  • 85 tys. - 100 tys. CHF brutto na rok
  • Bezpłatny kurs języka niemieckiego do poziomu B2
  • Nostryfikacja dyplomu
  • Opieka relokacyjna i wsparcie konsultanta Carenea

Informacje o placówce

Nasz partner to wiodąca i największa sieć aptek w zachodniej Szwajcarii. Skupia najsilniejsze firmy ze szwajcarskiego sektora opieki zdrowotnej i oferuje w pełni zintegrowane rozwiązania dla  pacjentów, aptek, praktyk medycznych oraz szpitali. Zapewnia najwyższy standard usług oraz spersonizowaną obsługę. Galenica zrzesza ponad 500 aptek na terenie Szwajcarii, zatrudnia ponad 7 600 utalentowanych pracowników z 80 różnych krajów.

Co oferujemy?

  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na szwajcarskim rynku usług farmaceutycznych
  • konkurencyjne wynagrodzenie: 85-100'000 CHF brutto/rok, wsparte systemem motywacyjnym
  • nawet 20 tys. CHF rocznie na rozwój kompetencji zawodowych i finansowanie szkoleń dokształcających
  • elastyczne godziny pracy, uwzględniające potrzeby pracownika
  • indywidulane podejście do potrzeb rozwojowych każdego pracownika oraz dbanie o równowagę pomiędzy jego życiem zawodowym i prywatnym
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy, opartą o kulturę szacunku i współpracę zespołową

Zakres zadań:

  • obsługa klientów apteki i świadczenie profesjonalnego doradztwa w kwestiach zdrowotnych
  • wykonywanie szczepień, badań medycznych, testów alergicznych, pomiaru glukozy, hemoglobiny, wymazu z gardła, szybkiego testu na Covid
  • zapewnienie dobrej współpracy z lekarzem
  • dbałość o najwyższy standard obsługi klienta oraz współtworzenie nowych rozwiązań w zakresie rozwoju usług apteki

Wymagane wykształcenie i doświadczenie:

  • ukończone studia farmaceutyczne, dyplom magistra farmacji oraz prawo wykonywania zawodu

Dodatkowe umiejętności i wiedza:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w aptece (w Polsce lub w innym kraju UE)
  • gotowość na realizację specjalizacji (FPH) w systemie szwajcarskim
  • umiejętność współpracy w zespole i dbania o dobrą atmosferę w pracy
  • gotowość na naukę języka niemieckiego
  • otwartość na kontynuację kształcenia farmaceutycznego w Szwajcarii
  • wysoki standard pracy oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • sumienność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

Co zyskujesz, aplikując z Carenea?

  • opiekę na każdym etapie rekrutacji od momentu podjęcia decyzji aż do wyjazdu do Szwajcarii, a nawet dłużej!
  • kompleksowe wsparcie przy NOSTRYFIKACJI DYPLOMU w Szwajcarskim Czerwonym Krzyżu
  • bezpłatny, autorski program ACADEMIA CARENEA, przygotowujący do pracy i życia w Szwajcarii
  • ponad 600 godzin nauki JĘZYKA NIEMIECKIEGO z elementami języka medycznego
  • bezpłatną organizację i przygotowanie do egzaminu z języka niemieckiego Zertifikat B2
  • szkolenia kulturowe i zawodowe
  • stały dostęp do materiałów edukacyjnych
  • przygotowanie do interview ze szwajcarskim pracodawcą
  • organizację wyjazdu na tzw. SCHNUPPERTAG, czyli próbny dzień pracy w szpitalu
  • pomoc przy podpisaniu bezpiecznej i korzystnej umowy o pracę
  • indywidualny PLAN RELOKACJI DO SZWAJCARII
  • 60stronicowy Manual Relokacji dla Ciebie i Twoich bliskich
  • opiekę Menedżera ds. Relokacji na miejscu w Szwajcarii
  • pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę
  • pomoc w znalezieniu mieszkania i udzielenie koniecznych referencji
  • pomoc w wyborze ubezpieczenia i doradztwo podatkowe
  • pomoc w wyborze i otwarciu konta bankowego
  • pomoc w wyborze przedszkola lub szkoły dla Twoich dzieci
  • wsparcie społeczności Carenea na miejscu w Szwajcarii

Aplikując na ogłoszenie Carenea Polska, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Carenea Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.

Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".