Pomoc Apteczna - Sosnowiec - Zagłębie

3708

Apteka w Sosnowcu zatrudni Pomoc Apteczną na okres wakacyjny.
Zadania:
- sprawdzanie zgodności dostaw ze złożonym zamówieniem,
- układanie towaru na sali sprzedaży oraz w magazynie,
- utrzymanie czystości w pomieszczeniach apteki.
Oczekiwania:
- dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym),
- rzetelność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem.
Oferujemy:
- przeszkolenie w pracy na oferowanym stanowisku,
- atrakcyjne warunki finansowe.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwom niniejszego serwisu ogłoszeniowego.

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV. Wiadomości z załącznikami są przesyłane bezpośrednio na adres pracodawcy.

CAPTCHA obrazkowa