Przedstawiciel farmaceutyczny

5538

Dla naszego klienta, poszukujemy Przedstawicieli farmaceutycznych.

Męczy Cię nadmierna biurokracja i długi proces decyzyjny?
Szukasz miejsca, gdzie Twoja samodzielność i inicjatywa będzie mile widziana?

Aplikuj i stań się partnerem merytorycznym dla swoich Klientów.

Zadania na powyższym stanowisku:
• promowanie produktów
• realizacja strategii firmy i celów sprzedażowych w powierzonym regionie
• nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji

Wymagania:
• wyższe wykształcenie
• minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego
• bardzo dobra znajomość (lokalnego) rynku aptecznego w podległym regionie
• łatwość w nawiązywaniu kontaktu i umiejętność budowania długotrwałych relacji
• samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań
• konsekwencja i obowiązkowość
• przedsiębiorczość, entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy
• prawo jazdy kat. B
• biegła obsługa MS Office

Klient oferuje:
• umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
• system premiowy
• prywatną opiekę medyczną
• pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy
• szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb
• dużą samodzielność i szybkie podejmowanie decyzji
• specjalistyczne narzędzia marketingowe oraz wiedzę farmaceutyczną
• miłą atmosferę, którą tworzą ludzie pozytywnie nastawieni

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV. Wiadomości z załącznikami są przesyłane bezpośrednio na adres pracodawcy.

CAPTCHA obrazkowa