Specjalista ds. Zaopatrzenia Aptek

11949
Kraj:

                                                      Ogólnopolska sieć apteczna DR Zdrowie

                                                                                 poszukuje

         dynamicznej, zaangażowanej, chętnej do podjęcia nowych wyzwań osoby na stanowisko

Wymagania

  • doświadczenie w branży (apteki lub hurtownie)
  • praktyczna i dobra znajomość oprogramowania KS-ZAS lub innego z obszaru zarządzania i zaopatrzenia sieci aptek
  • biegła znajomość MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel
  • wykształcenie wyższe
  • zdolności analityczne
  • zaangażowanie i pracowitość
  • komunikatywność i chęć pracy w zespole
  • szybka przyswajalność wiedzy oraz otwartość na zmiany

Zakres obowiązków

  • monitorowanie stanu zapasów i dostępności towarów (leki, suplementy, wyroby medyczne itd.)
  • zamawianie towarów, z uwzględnieniem potrzeb bieżących i trendów sezonowych
  • współpraca z producentami i hurtowniami, nadzór nad terminową realizacją dostaw
  • współpraca z Managerami odpowiedzialnymi za poszczególne kategorie produktowe
  • stały kontakt z aptekami w zakresie dostępności towarów oraz potrzeb uzupełnienia stanów

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • kartę Multi Sport
  • miłą i wspierająca atmosferę w miejscu pracy

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV.

CAPTCHA obrazkowa