Specjalista ds.Tworzenia Opisów Produktów w Allecco

15200

Lubisz zakupy w Internecie, jesteś farmaceutą ? Dołącz do nas – allecco.pl właśnie rekrutuje!
Nasza internetowa platforma sprzedażowa allecco.pl to więcej niż apteka, drogeria i sklep.
To także portal poświęcony zdrowiu i urodzie, działający w ramach Grupy Farmaceutycznej Investcare.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Tworzenia Opisów Produktów

Warunkiem koniecznym jest wykształcenie farmaceutyczne.

Zakres obowiązków:

  1. Opieka nad katalogiem produktów w serwisie internetowym (kategoryzacja, zawartość kart produktowych, weryfikacja poprawności danych zgodnie z przyjętymi standardami);
  2. Kreowanie i utrzymywanie wysokiej jakości informacji produktowych dla aktualnych i nowych pozycji (opisy, atrybuty produktowe, zdjęcia, opinie);
  3. Tworzenie unikalnych opisów produktów (seo);
  4. Stałe optymalizowanie kluczowych parametrów seo dla kart produktowych;
  5. Utrzymywanie stałej ekspozycji produktów w treściach marketingowych i edukacyjnych;
  6. Tworzenie nowych listingów produktowych na potrzeby działań marketingowych i ekspozycji oferty serwisu;
  7. Współtworzenie kalendarza promocji w zakresie całego asortymentu, przygotowywanie specjalnych ofert itd.

Wymagania:

  1. Doświadczenie w zarządzaniu katalogiem produktów (mile widziana znajomość sprzedaży online);
  2. Znajomość zagadnień z zakresu pozycjonowania produktów w wyszukiwarkach internetowych;
  3. Dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel;
  4. Skrupulatność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole;
  5. Chęć do ciągłej nauki i podnoszenia kompetencji;

      Oferujemy:

       -pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i przyjaznej atmosferze

       -zdobycie nowych doświadczeń w branży e-commerce

       –elastyczny czas pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (dalej RODO) informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest przez Allecco Sp.z o.o. ul. Niepodległości 106, 43-100 Tychy
2. Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować na email: info@allecco.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy na jakie złożył Pan/Pani na podstawie art. 6 ust 1b RODO lub/i na podstawie. art. 6 ust 1 pkt a RODO w celu przetwarzania danych kontaktowych lub/i przyszłych rekrutacji na podstawie zgody na przetwarzanie w określonym w zgodzie celu .
4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie firma rekrutacyjna oraz pracownicy ADO w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia oraz firma zajmująca się obsługą IT.
5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich/organizacji międzynarodowych;
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy na jakie Pan/Pani aplikował/a lub/i do czasu cofnięcia przez Pani/Pana zgody i tylko w zakresie w jakim udzielono zgody i nie dłużej niż 6 miesięcy w celu przyszłych rekrutacji;
7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych (o przetwarzanych danych oraz otrzymania ich kopii), prawo ich sprostowania, zmiany, ograniczenia przetwarzania o dane zbędne dla celu przetwarzania określonego w ust. 3), prawo do przenoszenia danych, usunięcia danych zbędnych dla celu przetwarzania określonego w ust. 3), prawo sprzeciwu wobec danych przetwarzanych w celu marketingu bezpośredniego. W celu uwierzytelnienia czy to Pan/Pani są uprawnieni możemy prosić o podanie informacji dodatkowych. Zakres każdego z w/w praw oraz sytuacje kiedy można z nich skorzystać wynikają z przepisów prawa. To jakiego prawa może Pan/Pani skorzystać zależy np. od podstawy prawnej na jakiej przetwarzamy dane oraz celu ich przetwarzania.
8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale nie podanie danych określonych Kodeksem Pracy spowoduje niemożność wzięcia udziału w rekrutacji.

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV.

CAPTCHA obrazkowa