Technik farmaceutyczny - Katowice in śląskie | Praca farmacja.pl

Technik farmaceutyczny - Katowice (śląskie)

6799

Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. firma o ugruntowanej  pozycji, doświadczony i ceniony dostawca najwyższej jakości usług medycznych, poszukuje do apteki w Katowicach kandydatów na stanowisko:

TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Opis stanowiska:
• Obsługa klientów apteki (wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych, realizacja recept, udzielanie informacji o produktach leczniczych, materiałach i wyrobach medycznych),
• Sporządzanie leków recepturowych,
• Utrzymywanie porządku w recepturze,
• Przyjmowanie, metkowanie i rozkładanie towaru,
• Utrzymywanie porządku oraz określonego układu leków w ekspedycji,
• Kontrola temperatury w urządzeniach chłodniczych i magazynach, służących do przechowywania leków,
• Kontrola zwrotów i reklamacji dotyczących towaru,
• Wykonywanie raportów dobowych z kasy fiskalnej oraz innych raportów i zestawień wg potrzeb,
• Przygotowanie utargu dziennego w celu wrzutki do sejfu,
• Kontrola dat ważności produktów leczniczych i wyrobów medycznych oraz innych preparatów, znajdujących się na stanie apteki,
• Kontrola recept pod względem prawidłowości przepisu (data, pieczęć i pieczęć lekarza, podpis osoby odbierającej leki, zakończenie recepty),
• Kontrole recept refundowanych pod względem prawidłowości kodów,
• Odpowiednie reagowanie na błędy i nieprawidłowości w receptach.

Wymagania:
• Dyplom technika farmacji,
• Ukończony staż zawodowy,
• Dobra organizacja pracy,
• Zaangażowanie i sumienność,
• Obowiązkowość,
• Komunikatywność,
• Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
• Możliwość zdobywania wiedzy i umiejętności zawodowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GynCentrum Clinic Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest GynCentrum Clinic Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Żelaznej 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV. Wiadomości z załącznikami są przesyłane bezpośrednio na adres pracodawcy.

CAPTCHA obrazkowa
Polityka prywatności serwisów grupy farmacja.net