Technik Farmaceutyczny - Zielona Góra

11455

Największa grupa Aptek w Polsce Dbam o zdrowie, zatrudniająca ponad 4000 Pracowników. Laureat nagrody Great Place To Work 2017, Great Place To Work 2018 oraz Great Place To Work 2019 zaprasza do współpracy!

Aktualnie poszukujemy Technika Farmacji w Zielonej Górze

Opis stanowiska :

- zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów Otc
- prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
- monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia farmaceutycznego oraz czynnego prawa do wykonywania zawodu – warunek konieczny!

 - wysokiej kultury osobistej i dbałości o najwyższy poziom obsługi pacjenta
- mile widziana znajomość obsługi programu Kamsoft.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,
- benefity tj. Ok System, Opiekę medyczną dla pracowników i całej rodziny, ubezpieczenie grupowe,
- pomoc przy ewentualnej relokacji,
- możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu.