Technik Farmacji śląskie

14111

Zdrowit SA to firma rodzinna wyłącznie z polskim kapitałem, która tworzy swoją historię nieprzerwanie od ponad 15 lat. Zdrowit to przede wszystkim ludzie, ludzie z pasją. Pasją dbania o zdrowie. Stawiamy na efektywność, otwartość, kompleksowość i szybkość działania. Sukces naszej firmy tworzy ponad tysiąc zaangażowanych pracowników.

Dołącz do Nas! Podejmij wyzwanie. Podejmij pracę, która zapewni Ci rozwój zawodowy i możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik farmaceutyczny

Zadania:

• profesjonalna obsługa pacjenta
• doradzanie i udzielanie rzetelnych informacji pacjentom
• wykonywanie leków recepturowych
• monitorowanie stanów magazynowych apteki

Wymagania:

• dyplom technika farmacji
• ukończony obowiązkowy staż
• znajomość programu KAMSOFT mile widziana

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• system szkoleń
• udział w rozwojowych projektach indywidualnych
• atrakcyjny system ubezpieczeń na życie oraz oferta ubezpieczenia OC
• pracę w przyjaznej atmosferze
• poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w dynamicznie rozwijającej się Firmie
• pakiet sportowy OK System