Technik Farmacji - Warszawa (Apteka całodobowa)

10682

Największa grupa Aptek w Polsce Dbam o zdrowie, zatrudniająca ponad 4000 Pracowników. Laureat nagrody Great Place To Work 2017, Great Place To Work 2018 oraz Great Place To Work 2019 zaprasza do współpracy!

Zatrudnimy Technika Farmacji do Apteki całodobowej w Warszawie

Miejsce zatrudnienia:

Opis stanowiska :
- zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów Otc
- prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
- monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym.

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia farmaceutycznego oraz czynnego prawa do wykonywania zawodu – warunek konieczny!

 - wysokiej kultury osobistej i dbałości o najwyższy poziom obsługi pacjenta
- mile widziana znajomość obsługi programu Kamsoft.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w profesjonalnym i zgranym zespole,
- benefity tj. Ok System, Opiekę medyczną dla pracowników i całej rodziny, ubezpieczenie grupowe,
- pomoc przy ewentualnej relokacji,
- możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV. Wiadomości z załącznikami są przesyłane bezpośrednio na adres pracodawcy.

CAPTCHA obrazkowa