Zatrudnię Magistra Farmacji Powiat pszczyński

20973
Wymiar etatu:
Rodzaj apteki:

Zatrudnię Magistra Farmacji do apteki na terenie powiatu pszczyńskiego.

Twój zakres obowiązków

  • Rzetelna i kompleksowa obsługa pacjentów
  • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • Zamawianie towaru
  • Monitorowanie stanów magazynowych
  • Wykonywanie leków recepturowych

Wymagania

  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Dbałość o najwyższy poziom obsługi klienta

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w komfortowych warunkach
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Zachęcam do przesyłania CV.

Administratorem Danych jest Beata Waleczek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Beatus" z siedzibą w Suszcu, ul. Pawła Godźka 8, 43-267 Suszec, NIP: 6381217945, REGON: 072825820;
Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: beata.artsilesia@gmail.com;
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest uprawnienia do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art. 22 1 kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która w każdym czasie może być odwołana;
Odbiorcami danych osobowych będą osoby odpowiedzialne za rekrutację.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy od daty pozyskania
Ma Pan/Pani prawo do:
dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
przenoszenia danych,
cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
wniesienia skargi do organu nadzorczego; gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. Dz.U.UE.L.2016.119.1). Organem nadzorczym będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV.

Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać te zgody. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.