Niemcy | Praca farmacja.pl

Oferty pracy: Niemcy

Niemcy - farmaceuta

Poszukujemy wyjątkowego pracownika, magistra farmacji, który chciałby zamieszkać w idyllicznym miasteczku Ostheim na terenie Niemiec i pracować w sieci aptek. Malownicza okolica z łatwym połączeniem autostradą z Norynbergą, Bamberg czy Erfurt.

Magister farmacji w Niemczech

Jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw niemieckich na rynku pośrednictwa pracy dla farmaceutów. Współpracujemy z licznymi aptekami w wielu atrakcyjnych regionach Niemiec i poszukujemy farmaceutów chcących mieszkać i pracować w Niemczech.
Oferujemy pracę także absolwentom farmacji nie posiadającym doświadczenia zawodowego.
Zainteresowani pracą otrzymają z naszej strony szerokie wsparcie nie tylko w zakresie załatwiania wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy, ale także w stawianiu pierwszych kroków na terenie Niemiec.

Dwóch magistrów farmacji / Dwóch absolwentów farmacji bez doświadczenia

Poszukujemy dwoch magistrow do pracy w okolicach Bautzen (Niemcy) na stanowisko:

Magister farmacji / Absolwent farmacji bez doswiadczenia

Zadania
- Przyjmowanie receptur i sprzedaż leków
- Przygotowywanie leków recepturowych
- Laboratorium

Wymagania
- Magister farmacji / Absolwent farmacji bez doswiadczenia
- Bardzo dobra organizacja i motywacja do pracy
- Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie

Magister farmacji - Niemcy

Poszukujemy magistra farmacji do apteki w Ostheim na terenie Niemiec. Oferujemy bardzo korzystne warunki pracy na stanowisku kierownika apteki (minimum 36 godzin tygodniowo, elastyczne godziny pracy), wysokie wynagrodzenie, rodzinną atmosferę, bardzo nowoczesne miejsce pracy z możliwością dalszego rozwoju, zapewnione miejsce pracy na minimum 5 lat, mieszkanie służbowe wynajmowane za symboliczną opłatę. Od pracownika wymagamy trzyletniego doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 (certyfikat).

Poszukuję magistrów farmacji do pracy na terenie Niemiec północnych .

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości jęzka niemieckiego (na poziomie B1/B2) oraz gotowości do zamieszkania za granicą na okres min. 2 lat.
Oferujemy:
- pracę w miłym, międzynarodowym zespole.
- stabilne , długotrwałe zatrudnienie
- zarobki 3280 € brutto ( 40h/tyg., pn-so)
- 33 płatnego urlopu
- pomoc w uzyskaniu niemieckiego prawa do wykonywania zawodu
oraz wszelkich formalnosci na miejscu

Preferowany kontakt w j. niemieckim, polskim, angielskim:

Szukamy Magistra Farmacji

Szukamy Magistrów Farmacji do pracy w Niemczech!

Szukamy polskich farmaceutόw ze znajomością języka niemieckiego (certyfikat językowy B1 lub B2).
Oferujemy:
- długotrwałe zatrudnienie
- zarobki 3280 €
- 40 godz. pracy tygodniowo Pn.-So.
- 33 dni płatnego urlopu
- pomoc w uzyskaniu niemieckiego prawa do wykonywania zawodu oraz wszelkich formalności na miejscu ( szukanie mieszkania, meldunek, otwarcie konta, itp.)

Preferowany kontakt w języku niemieckim/angielskim/polskim

Waller Ring Apotheke
Waller Ring 140 E
Bremen.

Technik farmaceutyczny Görlitz ( Niemcy )

Poszukujemy osoby do pracy w Görlitz (Niemcy) na stanowisko:
Technik farmaceutyczny

Zadania

Wymagania
- Technik farmaceutyczny
- Umiejętność doradzania i udzielania informacji pacjentom
- Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole

Magister farmacji Görlitz (Niemcy)

Magister farmacji

Zadania

Wymagania
- Magister farmacji

Polityka prywatności serwisów grupy farmacja.net