Oferty pracy: Polska

Specjalista ds. szkoleń i konferencji

Grupa farmacja.net to lider na rynku wydawnictw i firm organizujących szkolenia dla pracowników aptek. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. szkoleń i konferencji

Miejsce pracy: Biuro Grupa Farmacja.net - WARSZAWA WAWER (Stacja PKP Miedzeszyn)

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

Researcher w agencji rekrutacyjnej

Do naszej agencji rekrutacyjnej Farmacja.hr, poszukujemy osoby na stanowisko:

RESEARCHER

Obszar działań:

  • selekcja CV oraz weryfikacja telefoniczna Kandydatów
  • dbałość o budowanie długotrwałych relacji z Kandydatami
  • aktywne poszukiwanie Kandydatów
  • publikacja ofert pracy na portalach oraz w SM
  • wsparcie opiekuna projektu w realizacji procesu
  • odpowiedzialność za kontakt z Kandydatem na każdym etapie rekrutacji

Oczekiwania:

Office Manager

Jesteś osobą zorganizowaną i sumienną? Lubisz kontakt z ludźmi i masz poczucie humoru?

Zapraszamy do naszego zespołu.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Office Manager

Zadania:

PRACA DODATKOWA - uzupełnienie bazy danych aptecznych

Jesteś pracownikiem apteki i szukasz możliwości zarobku po godzinach pracy?

Proponujemy pracę zdalną przy tworzeniu i aktualizacji bazy danych kotaktów firm współpracujących z aptekami, a wynagrodzenie jest uzależnione od ilości i jakości stworzonych rekordów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz serwisu.

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Grupa farmacja.net to lider na rynku wydawnictw skierowanych do pracowników aptek. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Account Specialist

- Umiejętności analitycznych i sprzedażowych
- Umiejętności planowania własnej pracy
- Dyspozycyjności
- Znajomości rynku farmaceutycznego
- Dobrych umiejętności interpersonalnych i łatwości nawiązywania kontaktów
- Znajomości produktów Google

Kierownik apteki - Więcbork

6-dniowa apteka sieciowa poszukuje do swojego zespołu kierownika apteki.

Oferujemy:

  • dogodne godziny pracy (praca w aptece 6-dniowej)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • możliwość dodatkowego zarobku dzięki premiom
  • możliwość rozwoju dzięki szkoleniom
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe w postaci karty sportowej, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na komfortowych warunkach

Wymagania:

Stażysta

Grupa farmacja.net to wielokanałowa platforma komunikacji dla farmaceutów i techników farmaceutycznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zaangażowanej, kreatywnej osoby do jednego z naszych projektów.

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:

Magister farmacji - Wyszków

6-dniowa apteka w Wyszkowie poszukuje do swojego zespołu magistra farmacji.