Oferty pracy: Polska

Technik farmaceutyczny - Gliwice

Technik farmaceutyczny poszukiwany do apteki 6-dniowej w centrum Gliwic.
Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w aptece niesieciowej
  • atrakcyjną lokalizację apteki z dogodnym dojazdem oraz parkingiem
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dodatkowe premie

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Magister farmacji do apteki 6-dniowej w Katowicach

Apteka 6-dniowa w Katowicach poszukuje do swojego zespołu magistra farmacji.
Oferujemy:

  • pracę na pełen etat
  • komfortowe godziny pracy pn-pt 8-20, sob 8-16, pozwalające zachować work-life balance
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pacę w zgranym zespole

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Magister farmacji - Warszawa-Wawer (apteka prywatna)

Apteka prywatna, w której ceni się długofalową relację ze stałymi pacjentami poszukuje magistra.

Oczekujemy:

  • min. 2 letniego doświadczenia
  • dbałości o pacjenta i empatii
  • umiejętności budowania relacji
  • bardzo dobrej znajomości programu KAMSOFT
  • rzetelności i dobrej współpracy zespołowej
  • pozytywnego nastawienia do wykonywanej pracy

Oferujemy:

Apteka w Warszawie szuka magistra na godziny dodatkowe

Zatrudnię magistra na dodatkowe godziny w ramach umowy zlecenia do Warszawy.
Grafik elastyczny, możliwość dostosowania godzin.
Chętnych proszę o kontakt

Niniejszym informujemy, iż wysłanie cv jest tożsame z zapoznaniem się Pana/Pani z zasadami ochrony danych osobowych wg poniższego:

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

Apteka w Warszawie szuka kierownika apteki

Apteka w Warszawie poszukuje kierownika. Oferujemy możliwość rozwoju dzięki systemowi szkoleń, pełny zestaw benefitów (opieka zdrowotna, fundusz socjalny), ale przede wszystkim miłą atmosferę pracy, elastyczny grafik oraz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami za dojazd.

Junior Account Manager

Grupa farmacja.net to lider na rynku wydawnictw skierowanych do pracowników aptek. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Biuro GrupaFarmacja.net - WARSZAWA

Apteka w Krynicy zatrudni kierownika apteki

Apteka w Krynicy zatrudni kierownika apteki. Odległość jest dla Ciebie czynnikiem, który zniechęca Cię do podjęcia z nami rozmów? Nic bardziej mylnego! Zrekompensujemy Ci czas i wynagrodzimy to. że chcesz dojeżdżać. Szukamy osób umiejących współdziałać z personelem, zaangażowanej i aktywnej. Wyślij nam swoje cv na pewno odpowiemy !!!!

Researcher /Młodszy konsultant

W związku z dynamicznym rozwojem agencji rekrutacyjnej Farmacja.hr, stanowiącej część grupy Farmacja.net, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Researcher / Junior Consultant

Zakres obowiązków:
Identyfikacja potencjalnych Kandydatów w branży farmaceutycznej
Prowadzenie poszukiwań bezpośrednich oraz aktywne pozyskiwanie Kandydatów z rynku
Wstępna selekcja aplikacji i współudział w rozmowach rekrutacyjnych
Prowadzenie pogłębionych wywiadów telefonicznych z Kandydatami
Przygotowywanie profili zawodowych Kandydatów zgodnie z wytycznymi Klienta

Kierownik apteki - Puławy.

Sieć aptek Dr Zdrowie zatrudni do apteki w Tesco Puławy magistra na stanowisku Kierownika Apteki

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Stabilność zatrudnienia
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• Pracę w przyjaznym zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet Medyczny
• Ubezpieczenia Grupowe

Oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego farmaceutycznego