Oferty pracy: Polska

Stażysta

Jesteś studentem na wydziale farmacji?

Chcesz poznać pracę w agencji marketingowej i wydawnictwie budującym komunikację do farmaceutów?

Aplikuj do nas, przekonaj nas do siebie i walcz o staż!

Co możemy Ci zaoferować?

Content video creator, magister farmacji

Jeśli jesteś praktykującym magistrem farmacji, który chce dzielić się swoją wiedzą poza codzienną pracą oraz dobrze czuje się przed kamerą, to zgłoś się do nas!

Szukamy osoby, która przybliży tematy związane z praktyką apteczną w formie video. Czego oczekujemy?

  1. Znajomości nowych technologii.
  2. Sprawnego poruszania się po Internecie.
  3. Kreatywności.
  4. Otwartości na nowe wyzwania.
  5. Zapału.
  6. Sumienności.
  7. Samodzielności.

Junior Social Media Specialist

Wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu, jeśli cechuje Cię:

  • dobra organizacja pracy i skrupulatność,
  • lekkie pióro i znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
  • poczucie estetyki i kreatywność,
  • analityczne myślenie i umiejętność wyciągania wniosków,
  • umiejętność swobodnego poruszania się w social mediach,
  • chęć nauki i zdobywania nowych kompetencji.

Czym będziesz się zajmować?

Kierownik projektu - leki.pl

Grupa farmacja.net to lider na rynku wydawnictw skierowanych do pracowników aptek. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik projektu - portal dla pacjentów leki.pl

Miejsce pracy: Biuro Grupa Farmacja.net - WARSZAWA WAWER (Stacja PKP Miedzeszyn)

Oczekiwania:

- Znakomite umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów

- Doskonała organizacja pracy

- Potwierdzona umiejętność zarządzania projektami i zespołem redakcyjnym liczącym ponad 30 osób

- Pomysłowość połączona z dobrą analizą trendów w dziedzinie

Redaktor serwisu o lekach dla pacjentów, magister farmacji

Grupafarmacja.net to grupa wydawnicza o największym zasięgu w grupie pracowników aptek. W związku z rozwojem nowych projektów poszukujemy farmaceutów na stanowisko:

Redaktor serwisu o lekach dla pacjentów

Jeśli jesteś praktykującym magistrem farmacji, który chce dzielić się swoją wiedzą poza codzienną pracą oraz dobrze czuje się w pracy z tekstem lub przed kamerą, to zgłoś się do nas!

Prawnik - Radca Prawny/Adwokat

Farmacja.net sp. z o. o. podejmie współpracę z PRAWNIKIEM – radcą prawnym lub adwokatem jako Partnerem Programu Pomocy Prawnej MedLex

Miejsce pracy: praca zdalna lub miejsce do ustalenia

Opis stanowiska:

Magister farmacji na godziny – Sochaczew

Prywatna apteka w Sochaczewie zatrudni do swojego zespołu magistra farmacji na godziny.

Oferujemy:

  • atmosferę pracy sprzyjającą dobrym relacjom w zespole
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczny grafik
  • komfortowe godziny pracy

  • tytuł magistra farmacji wraz z PWZ (wymóg konieczny)

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Specjalista ds. komunikacji w social media

Grupa farmacja.net to lider na rynku wydawnictw skierowanych do pracowników aptek. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. komunikacji w social media.

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:

- Bardzo dobrej znajomości obsługi narzędzi publikacji i reklamy w kanałach social media

- Doskonałej znajomości zasad pisowni języka polskiego

- Umiejętności analitycznych

- Umiejętności planowania własnej pracy

Redaktor działu on-line

Grupa farmacja.net to lider na rynku wydawnictw skierowanych do pracowników aptek. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Redaktor działu on-line.

- Sprawnego warsztatu redaktorskiego

- Dobrych umiejętności interpersonalnych i łatwości nawiązywania kontaktów

Asystent działu sprzedaży

Grupa farmacja.net to lider na rynku wydawnictw skierowanych do pracowników aptek. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent działu sprzedaży

- Dyspozycyjności

- Znajomości produktów Google