Oferty pracy: Polska

Magister farmacji - Wyszków

6-dniowa apteka w Wyszkowie poszukuje do swojego zespołu magistra farmacji.
Oferujemy:

Stażysta

Grupa farmacja.net to wielokanałowa platforma komunikacji dla farmaceutów i techników farmaceutycznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zaangażowanej, kreatywnej osoby do jednego z naszych projektów.

Miejsce pracy: Biuro Grupa Farmacja.net - WARSZAWA WAWER (Stacja PKP Miedzeszyn)

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:

Dziennikarz / Redaktor

Grupa farmacja.net to lider na rynku wydawnictw skierowanych do pracowników aptek.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: dziennikarz/redaktor

Obowiązki:
- Pisanie i publikacja tekstów w serwisach mgr.farm i farmacja.pl
- Uzupełnianie contentu strony o aktualności z rynku farmaceutycznego
- Pozyskiwanie i tłumaczenie doniesień naukowych
- Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych, ciekawych tematów

Superpropozycja dla magistra farmacji – Słupsk (relokacja)

6-dniowa apteka sieciowa w urokliwym Słupsku poszukuje do swojego zespołu magistra farmacji. Bardzo ciekawa propozycja dla osób zakładających relokację, która zapewnia pracę w mieście z doskonałą infrastrukturą z możliwością odpoczynku w wolym czasie nad morzem, położonym 18 km od miasta.
Oferujemy:

Account Specialist

Grupa farmacja.net to lider na rynku wydawnictw skierowanych do pracowników aptek. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Account Specialist

Od kandydatek/kandydatów oczekujemy:
- Umiejętności analitycznych i sprzedażowych
- Umiejętności planowania własnej pracy
- Dyspozycyjności
- Znajomości rynku farmaceutycznego
- Dobrych umiejętności interpersonalnych i łatwości nawiązywania kontaktów
- Znajomości produktów Google

Magister farmacji-Ostróda

Apteka w malowniczej, otoczonej jeziorami Ostródzie, poszukuje do swojego zespołu magistra farmacji.
Szukasz oferty pracy z poziomem wynagrodzenia zachęcającym do relokacji?
Idealna propozycja pracy dla szukających nowych wyzwań na Mazurach.
Oferujemy:

Magister farmacji - Warszawa-Wawer (apteka prywatna)

Apteka prywatna, w której ceni się długofalową relację ze stałymi pacjentami poszukuje do swojego zespołu magistra po stażu.
Oferujemy:

Apteka w Warszawie szuka kierownika apteki

Apteka w Warszawie poszukuje kierownika. Oferujemy możliwość rozwoju dzięki systemowi szkoleń, pełny zestaw benefitów (opieka zdrowotna, fundusz socjalny), ale przede wszystkim miłą atmosferę pracy, elastyczny grafik oraz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami za dojazd.

Junior Account Manager

Grupa farmacja.net to lider na rynku wydawnictw skierowanych do pracowników aptek. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Biuro GrupaFarmacja.net - WARSZAWA