Apteka Centrum Zdrowia

Apteka Centrum Zdrowia

0 ofert

BENEFITY:

Prywatne ubezpieczeniePrywatne ubezpieczenie
Specjalistyczne szkoleniaSpecjalistyczne szkolenia
Atrakcyjny system premiowyAtrakcyjny system premiowy
Karta sportowa OK SystemKarta sportowa OK System
Wsparcie koordynatorów
Niekorporacyjna atmosfera

Informacje o pracodawcy

Apteki Centrum Zdrowia to dynamicznie rozwijająca się rodzinna sieć aptek, działająca na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Nasze apteki znajdą Państwo m.in. w Koszalinie, Szczecinku, Dębnie, Sulęcinie czy Myśliborzu. Realizujemy także projekt apteki internetowej – aptekacentrumzdrowia24.pl

To co nas wyróżnia i o co dbamy najmocniej to profesjonalna obsługa, szeroka dostępność asortymentowa oraz pełny zakres usług świadczonych naszym Pacjentom. Reagujemy na potrzeby i dopasowujemy się do rynku, ciągle pracując nad samorozwojem. Co roku obdarza nas swoim zaufaniem kilkaset tysięcy osób, które poszukują zadowolenia, satysfakcji oraz fachowej porady. Jest to dla nas dowód na to, że dobrze obraliśmy kierunek i skutecznie podążamy za potrzebami naszych Pacjentów.

Na co dzień tworzymy grupę ludzi, których łączy pasja – pomoc drugiemu człowiekowi. Sukcesy odnosimy głównie dzięki naszym fantastycznym Pracownikom, ich pozytywnemu nastawieniu oraz wykorzystywaniu przestrzeni na nowe pomysły.

Aktualne oferty pracy

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Oferty archiwalne