Gemini

Gemini

1 oferta

Gemini to:

300 aptek

BENEFITY:

Atrakcyjny program poleceń pracowniczych
Firma oparta na stabilnych wartościach
Karta sportowaKarta sportowa
Opieka medycznaOpieka medyczna
Prywatne ubezpieczeniePrywatne ubezpieczenie
Specjalistyczne szkoleniaSpecjalistyczne szkolenia

Informacje o pracodawcy

Poznaj nas

 

Apteki Gemini obecne są na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś pod marką Gemini działa ponad 300 aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od kilkunastu lat prowadzimy również dostępną dla naszych Pacjentów z każdego miejsca w Polsce Gemini.pl - Twoją Platformę Zdrowia czynną 24 godziny na dobę. 

Nasza misja to być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem od zawsze było i jest dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb Pacjentów na najwyższym poziomie.

 

Kim jesteśmy?

 

Apteki pod marką Gemini to fachowi Farmaceuci, których na co dzień wspiera zespół specjalistów z wielu dziedzin, m.in.: administracji, kadr, HR, IT, sprzedaży, księgowości, marketingu, rozwoju i finansów. Każdego dnia skupiamy się na rozwoju naszych aptek stacjonarnych i platformy Gemini.pl, zarówno pod kątem efektywnego wypełniania zadań, jak i budowania zaangażowanego zespołu.

 

Nazwa Gemini oznacza bliźnięta, dlatego czujemy się podwójnie zobowiązani do troski o naszych Pacjentów. Jesteśmy liderami w zakresie promowania idei opieki farmaceutycznej, która uzupełniać ma kompleksową troskę o zdrowie pacjenta. Udzielamy się w ramach lokalnych inicjatyw charytatywnych i pomocowych, a także dążymy do tego, by dbać o środowisko i zdrowie planety.

 

Jako rozwijający się zespół poszukujemy ciągle nowych wyzwań. Cenimy inicjatywę, którą szybko przekuwamy w działanie. Jesteśmy odważni i pewni w swoich działaniach, a ambitne projekty realizujemy w zgranych, interdyscyplinarnych zespołach specjalistów, bo sukces i ciągły rozwój wpisane są w filozofię firmy. Tworzymy duży i jednocześnie zgrany zespół - również poza pracą lubimy grać zespołowo, czego dowodem jest powstanie naszego sportowego Gemini Team. Dbamy o przyjazną atmosferę, nie obowiązuje u nas dress code, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”.

 

Jeżeli jesteś osobą pełną zaangażowania, pomysłów, pasji i optymizmu, zapraszamy do odwiedzenia zakładki z naszymi ofertami pracy. Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

 

Benefity

 

  • możliwości rozwoju w strukturach firmy: zarówno w kierunku decyzyjnych stanowisk farmaceutycznych w regionie, jak i biurowych w centrali,
  • pracujesz swobodnie: mówimy do siebie po imieniu, dbamy o przyjazną atmosferę pracy w zespołach,
  • wsparcie w relokacji: czasowej i stałej,
  • masz dostęp do różnorodnych benefitów, w tym bezpłatnej opieki medycznej, za którą miesięczny abonament pokrywa pracodawca; oferujemy także kartę sportową i ubezpieczenie (w różnych wariantach), dostęp do platformy eTutor umożliwiającą naukę języków obcych oraz korzystny program poleceń pracowniczych,
  • uczysz się i rozwijasz poprzez udział w wyjątkowych, innowacyjnych projektach: nie boimy się wyzwań i odpowiadamy na potrzeby rynku, cenimy kreatywność i odwagę,
  • masz stabilną i pewną pracę: jesteśmy dużym pracodawcą, zapewniającym możliwości rozwoju w ramach organizacji.

Aktualne oferty pracy

Magister Farmacji Inowrocław - Gemini

Wymiar: Pełen etatOferta ważna do: 09.05.2024 Ukraina запрошуємо працівників з України

Magister Farmacji Inowrocław - Gemini

Oferta ważna do: 09.05.2024
Ukraina запрошуємо працівників з України