Zdrowit

Zdrowit

0 ofert

BENEFITY:

Prywatne ubezpieczeniePrywatne ubezpieczenie
Specjalistyczne szkoleniaSpecjalistyczne szkolenia
Karta sportowaKarta sportowa
Ubezpieczenie OC
Rozwojowe projekty indywidualne

Informacje o pracodawcy

Zdrowit to firma rodzinna wyłącznie z polskim kapitałem, która tworzy swoją historię nieprzerwanie od 2004 roku. 

Zdrowit to przede wszystkim ludzie, ludzie z pasją. Z pasją dbania o zdrowie. 

Naszą misją niezmiennie od wielu lat jest polepszenie jakości zdrowia, ochrona zdrowia naszych Pacjentów i ich rodzin oraz poszanowanie tradycji polskiej farmacji. Konsekwentnie wdrażamy najwyższe standardy obsługi i zwiększamy dostępność do oferty wyrobów farmaceutycznych. Kładziemy szczególny nacisk na fachowe doradztwo naszego personelu. Każdego dnia czuwamy nad prawidłowym przebiegiem farmakoterapii naszych pacjentów i ich rodzin. Takie podejście zaowocowało zdobyciem zaufania wielu Pacjentów oraz ich najbliższych.

W codziennej pracy stawiamy na efektywność, otwartość, kompleksowość i szybkość działania. Sukces naszej firmy tworzy ponad tysiąc zaangażowanych pracowników. Jesteśmy otwarci na zmiany i każdego dnia dążymy do podniesienia efektywności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasz rozwój zależny jest od ludzi, którzy tworzą nasz zespół. 

Planujesz rozwijać swoją karierę zawodową jako farmaceuta w aptekach? Czy specjalista w centrali? Jedno jest pewne! Przygotuj się na pozytywną atmosferę w pracy. Bo każda osoba z zespołu zawsze daje z siebie to, co najlepsze.

Dołącz do Nas! Podejmij wyzwanie. Podejmij pracę, która zapewni rozwój zawodowy jak również możliwość zdobywania nowych doświadczeń. Praca w Zdrowit rozwija skrzydła!

Aktualne oferty pracy

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane przez Ciebie kryteria

Oferty archiwalne