Oferty pracy: Szukam pracy - inne

Szukam Pracy - pomoc apteczna

Witam,
Szukam pracy w aptece jako Pomoc Apteczna. Posiadam kilkuletnie doświadczenie, interesuje mnie umowa o pracę, na cały etat. Jestem dyspozycyjną osobą.
Posiadam orzeczenie z MZON o stopniu niepełnosprawności, przez co pracodawcy przysługuję dofinansowanie z Państwa za zatrudnienie mojej osoby.

Magister farmacji szuka pracy

Magister farmacji z dużym doświadczeniem szuka pracy. Jestem zainteresowana pracą na stanowisku kierownika lub na stanowisku magistra farmacji. Interesują mnie również godziny na umowę zlecenie. Preferowany teren to: Jaworzno, Chrzanów, Trzebinia, Krzeszowice, Libiąż, Chełmek, Oświęcim. Zapraszam do kontaktu.

Pilnie szukam pracy-Wrocław

Doświadczony manager, regionalny przedstawiciel , kierownik regionalny, koordynator poszukuje pilnie pracy - na umowę o pracę,
na stanowiskach: regionalnego przedstawiciela aptecznego / farmaceutycznego lub medycznego lub koordynatora / opiekuna ds aptek
lub zbliżone stanowisko
- na obszarze Wrocławia i Dolnego Śląska, okolic.

Manager/koordynator/zakupowiec

Mgr farmacji/manager z bogatym doświadczeniem zawodowym na wszystkich poziomach sektora farmaceutycznego i medycznego, poszukuje pracy na stanowisku kierownika regionu, managera sprzedaży lub zakupu - posiadam doświadczenie na w/w stanowiskach. Gwarantuję wysoki poziom kompetencji merytorycznych i relacyjnych.

Szukam pracy

Poszukuję pracy jako pomoc w aptece w okolicach Lublina, Kraśnika
Kształcę się na kierunku Technik farmaceutyczny, ale przed zdobyciem zawodu chciałabym poznać pracę i zasady panujące podczas pracy w aptece.

Kierownik regionalny na Śląsk

Szukam pracy kierownika regionalnego lub koordynatora regionu w firmie farmaceutycznej z obszarem działania: śląskie lub południowa część polski.
Mam bogate i odpowiednie doświadczenia zawodowe. Pracę mogę rozpocząć od maja br. Zainteresowane firmy proszę o kontakt e-mail lub telefoniczny podany w ogłoszeniu.

Szukam pracy

Doświadczony manager z wyk. wyższym poszukuje pilnie pracy stałej w branży - na umowę o pracę, na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska i okolic.
Stanowiska: kierownik regionu, kierownik zespołu / przedstawicieli, regionalny przedstawiciel farmaceutyczny, medyczny, apteczny, koordynator ds. aptek, kierownik apteki itp.