Artykuły: motywacja

05.02.2024
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Elastyczny czas pracy zyskuje na popularności. Coraz częściej ubiegają się o niego pracownicy i śmielej korzystają z niego pracodawcy. Wszystko za sprawą pandemii COVID-19 podczas której elastyczny czas pracy stał się rozwiązaniem przy obostrzeniach epidemiologicznych. Efekt? W 2023 roku praca zdalna trafiła do kodeksu pracy.
22.01.2024
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Nauczyć się języka angielskiego na poziomie B2, postarać się o awans, a może w końcu wdrożyć koncepcję work-life balance? Chociaż wielu żartuje sobie z noworocznych postanowień, to naprawdę dobry czas na zmiany i nowe otwarcie. Przekonaj się!
30.10.2023
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Rozwój kwalifikacji jest ważny w każdej pracy. W przypadku farmaceutów to więcej niż możliwość. Podnoszenie kompetencji to nie tylko ich prawo, ale i ustawiczny obowiązek.
26.06.2023
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Ubiegasz się o pracę w firmie, do której będzie Cię czekać długi dojazd? A może już pracujesz jakiś czas w miejscu, z którego odległość do Twojego miejsca zamieszkania zaczyna Ci doskwierać? Co robić? Zastanówmy się wspólnie, czy warto daleko dojeżdżać do pracy.
Studia farmaceutyczne
22.05.2023
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Na etapie wyboru profilu w liceum, decydując o zdawanych na maturze przedmiotach albo w trakcie rekrutacji na studia – wcześniej czy później przychodzi ten moment, że musisz zdecydować o swojej ścieżce kariery. Żeby wybrać dobrze, musisz wiedzieć, co chcesz w życiu robić. Jeśli rozważasz zawód farmaceuty, dobrze trafiłeś. Dziś postaramy się przybliżyć Cię do podjęcia decyzji, czy warto iść na studia farmaceutyczne.
21.11.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Inflacja, wieloletni staż pracy, awans, a może dobre wyniki sprzedaży firmy – jest wiele powodów, dla których możesz zacząć myśleć o podwyżce. Zanim ją otrzymasz, czeka Cię rozmowa z pracodawcą. Jak i czym go przekonać? Poznaj sprawdzone techniki negocjacyjne.  
26.07.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Farmaceuta posiada ustawiczny obowiązek rozwoju zawodowego poprzez aktualizację wiedzy i umiejętności. Może go realizować samodzielnie przy pomocy publikacji naukowych czy mediów branżowych, ale też uczestnicząc w konferencjach lub szkoleniach. Jedną z coraz popularniejszych opcji jest również kształcenie podyplomowe. Jakie specjalistyczne kierunki warto wziąć pod uwagę i gdzie studiować? Sprawdź z nami obecną ofertę edukacyjną polskich uczelni.
19.04.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Chcesz zostać kierownikiem hurtowni farmaceutycznej, a może zakładasz firmę i szukasz kandydata na menadżera? Sprawdź, jakie należy spełnić wymagania, żeby zarządzać hurtownią farmaceutyczną, na czym polega praca kierownika w takim miejscu i na jakie zarobki można liczyć.
Wypalenie zawodowe - objawy, etapy i profilaktyka
11.04.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Czy to przejściowe zmęczenie, stresujący okres, który zaraz minie, chwilowe załamanie, a może już wypalenie zawodowe? Sprawdź z nami, czym charakteryzuje się ten groźny syndrom oraz jak mu przeciwdziałać, żeby nie stracić pracy lub przestawić swoją karierę zawodową na nową, satysfakcjonują ścieżkę!
28.03.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Klasyczne, eksperckie artykuły naszpikowane wiedzą, dynamiczne, angażujące video z gotowymi poradami, a może coraz popularniejsze podcasty lub influencerskie profile w social mediach, które łączą przyjemne z pożytecznym? Farmaceuta ma dziś wybór jak nigdy dotąd – znajdzie dla siebie treści, które pozwolą mu być na bieżąco z branżą, wesprą jego zawodowy rozwój, a nawet odprężą po pracy. Gdzie ich szukać? Mamy dla Was przegląd najciekawszych e-adresów!