Artykuły: zarobki w aptece

Studia farmaceutyczne
22.05.2023
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Na etapie wyboru profilu w liceum, decydując o zdawanych na maturze przedmiotach albo w trakcie rekrutacji na studia – wcześniej czy później przychodzi ten moment, że musisz zdecydować o swojej ścieżce kariery. Żeby wybrać dobrze, musisz wiedzieć, co chcesz w życiu robić. Jeśli rozważasz zawód farmaceuty, dobrze trafiłeś. Dziś postaramy się przybliżyć Cię do podjęcia decyzji, czy warto iść na studia farmaceutyczne.
16.01.2023
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Ile zarabia kierownik apteki, na jaką pensję może liczyć technik farmaceutyczny i o ile są wyższe pobory magistra farmacji? Czy płeć ma wpływ na wysokość zarobków i jak różnią się stawki w poszczególnych regionach Polski? Prześwietlamy krok po kroku „Raport płac 2022. Zarobki w aptekach w całej Polsce”.
07.11.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
„Ile chce Pan / Pani zarabiać?” – to jedno z najczęściej zadawanych pytań na koniec rozmowy o pracę. Mimo że spodziewamy się, że padnie i mamy w głowie interesującą nas kwotę, pieniądze to zawsze krępujący temat. Nie chcemy powiedzieć za mało, żeby nie stracić, ale też boimy się, że jeśli zażądamy zbyt wiele, nie dostaniemy posady. Jak znaleźć złoty środek i z sukcesem zakończyć negocjacje? Podpowiadamy.
24.10.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Coraz częściej słyszymy o wysokiej inflacji. Coraz bardziej odczuwamy wzrost cen kiedy robimy zakupy, tankujemy samochód czy spoglądamy na rachunki za media. Czy w związku z tym nasze pensje rosną w takim samym tempie, co inflacja? A może powinny? Sprawdźmy.
10.10.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Większa odpowiedzialność, awans, długi staż pracy bez wzrostu wynagrodzenia lub inflacja – powodów, dla których pracownik może poprosić o podwyżkę, może być wiele. Z drugiej strony przedsiębiorcy ponoszą coraz wyższe koszty prowadzenia działalności. Co jeśli jako pracodawca nie jesteś w stanie zaproponować wyższego wynagrodzenia, ale chcesz zatrzymać cennego pracownika? Rozważ poniższe opcje.
08.08.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Myśląc: apteka – mamy przed oczami placówkę, do której na co dzień uczęszczamy jako pacjenci, aby kupić leki. Podobny obraz, ale od drugiej strony, rysuje się absolwentowi studiów farmaceutycznych, który zastanawia się nad ścieżką swojej kariery. Warto wyjść poza schemat i skierować swoją uwagę na aptekę szpitalną. Tak robimy – dziś wszystko, co musisz wiedzieć o pracy farmaceuty szpitalnego.
pomoc apteczna
09.02.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
W aptece pracują farmaceuci i technicy farmaceutyczni, ale możemy tu spotkać również pomoc apteczną. Co należy do jej obowiązków, czy potrzebne jest kierunkowe wykształcenie, żeby wykonywać ten zawód i na jakie zarobki można liczyć? Sprawdzamy!
15.11.2021
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Nie samą wypłatą człowiek żyje – tak można by śmiało podsumować rolę benefitów pozapłacowych. Dlaczego są coraz ważniejsze z perspektywy motywacji w pracy i na jakie dodatki mogą liczyć osoby zatrudnione w aptekach? Sprawdźmy.
18.10.2021
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Szukasz pracy w aptece? Najpierw określ swoje oczekiwania i poznaj polski rynek pracy. Jeśli w kraju nie widzisz dla siebie perspektyw lub chcesz postawić kolejny krok w rozwoju swojej kariery, może warto zweryfikować możliwości zawodowe za granicą. Co powiesz na pracę w Niemczech? Sprawdźmy, jak wygląda branża farmaceutyczna za naszą zachodnią granicą.
23.08.2021
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Ile zarabia kierownik apteki, na jaką pensję może liczyć technik farmaceutyczny i o ile jest wyższe wynagrodzenie magistra farmacji? Czy płeć ma wpływ na wysokość zarobków i jak różnią się stawki w poszczególnych regionach Polski? Prześwietlamy krok po kroku „Raport płac 2021. Zarobki w aptekach w całej Polsce”.