Praca na terenie Niemiec (możliwość zamieszkania w Polsce)

16882
Wymiar etatu:
Rodzaj apteki:

Praca na terenie Niemiec (możliwość zamieszkania w Polsce) dla magistrów farmacji (także absolwentów).

Wynagrodzenie przekraczające 3- lub 4-krotnie zarobki w Polsce + 13 pensja!

Zadania:

- Przyjmowanie receptur i sprzedaż leków

- Przygotowywanie leków recepturowych

- Laboratorium

Wymagania:

- Magister farmacji / Absolwent farmacji bez doświadczenia

- Bardzo dobra organizacja i motywacja do pracy

- Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (minimum B1)

Oferujemy:

- Pomoc w relokacji

- Opiekę polskiego rekrutera

- 13 pensja

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę obowiązująca na terenie Niemiec

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z taryfa "Deutsche Apothekenwesen"

- Atrakcyjny pakiet socjalny

- Kurs języka niemieckiego

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Pracę w miłym zespole

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: Farmaceuta za granicą: Niemcy. Kwalifikacje, zarobki, oferty pracy

Skontaktuj się z pracodawcą

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy skontaktuj się z pracodawcą i prześlij mu swoje CV.

Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać te zgody. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

CAPTCHA obrazkowa