Praca w aptece

20.03.2023
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
W pierwszej części artykułu PUŁAPKA WIEDZY I KOMUNIKATY, KTÓRE RUJNUJĄ TWOJĄ ROZMOWĘ Z PACJENTEM poznałeś pułapkę wiedzy, która nie pomaga Ci w sprawnej obsłudze pacjenta. Dzisiaj powód drugi
10.03.2023
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Jesteś farmaceutą. Wkładasz wiele trudu i zaangażowania w obsługę pacjenta, chcąc mu dostarczyć jak najwyższej jakości porady. Zadajesz pytania, które mają Ci umożliwić jak najlepszą diagnozę a potem proponujesz konkretne preparaty, które mają pomóc pacjentowi w powrocie do zdrowia. Często pacjent w pełni zdaje się na Twoje rekomendacje i z nich korzysta. Są jednak tacy, którzy mimo Twojego trudu odwracają się i mówią to ja się jeszcze zastanowię. Poznaj dwa częste powody, które to powodują i dowiedz się co z nimi zrobić, żeby ułatwić sobie pracę. 
16.01.2023
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Ile zarabia kierownik apteki, na jaką pensję może liczyć technik farmaceutyczny i o ile są wyższe pobory magistra farmacji? Czy płeć ma wpływ na wysokość zarobków i jak różnią się stawki w poszczególnych regionach Polski? Prześwietlamy krok po kroku „Raport płac 2022. Zarobki w aptekach w całej Polsce”.
02.01.2023
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Wpis do rejestru farmaceutów daje Ci prawo do wykonywania zawodu farmaceuty. Aby móc z niego czynnie korzystać, musisz przejść weryfikacje formalną i merytoryczną, które dokonuje okręgowa rada aptekarska. Jakie musisz spełnić wymogi, żeby pozytywnie załatwić sprawę? Pomoże Ci nasz przewodnik.    
08.08.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Myśląc: apteka – mamy przed oczami placówkę, do której na co dzień uczęszczamy jako pacjenci, aby kupić leki. Podobny obraz, ale od drugiej strony, rysuje się absolwentowi studiów farmaceutycznych, który zastanawia się nad ścieżką swojej kariery. Warto wyjść poza schemat i skierować swoją uwagę na aptekę szpitalną. Tak robimy – dziś wszystko, co musisz wiedzieć o pracy farmaceuty szpitalnego.
staż technika farmaceutycznego
18.07.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Kształcenie technika farmaceutycznego nie kończy się w szkole policealnej. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku na egzaminie zawodowym, czas na praktyki. Jak wygląda taki staż, nomen omen, w praktyce? Dzisiaj bierzemy pod lupę młodych adeptów sztuki farmaceutycznej.
13.06.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Jak uzyskać prawo wykonywania zawodu farmaceuty? Jakie dokumenty będą potrzebne do tej procedury, aby zostać wpisanym do rejestru farmaceutów? Sprawdź, jak krok po kroku dopełnić formalności, aby rozpocząć karierę w branży farmaceutycznej.
23.05.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Czym według prawa farmaceutycznego jest apteka, kto może w niej pracować i na jakich zasadach? Sprawdzamy podstawy prawne funkcjonowania aptek w Polsce. Ten syntetyczny przewodnik musi poznać każdy młody adept farmacji!
pomoc apteczna
09.02.2022
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
W aptece pracują farmaceuci i technicy farmaceutyczni, ale możemy tu spotkać również pomoc apteczną. Co należy do jej obowiązków, czy potrzebne jest kierunkowe wykształcenie, żeby wykonywać ten zawód i na jakie zarobki można liczyć? Sprawdzamy!
02.08.2021
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Od wyzwań i obowiązków w codziennej pracy, przez zdobywanie kwalifikacji i uzyskiwanie prawa do wykonywania zawodu, po możliwości zatrudniania i wysokość zarobków – przed Wami kompleksowy przewodnik po zawodzie magistra farmacji.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA