Jak będzie wyglądać apteka za 50 lat? - konkurs

Jak będzie wyglądać apteka za 50 lat? - konkurs

AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
DATA PUBLIKACJI: 14.02.2020
Konkurs "Apteka alternatywna" - zasady

Praca w aptece zaskakuje każdego dnia. Ciągłe zmiany przepisów, awanturujący się pacjenci, niekończące się inwentaryzacje… Ale czy za 50 lat realia pracy w aptece ulegną zmianie? Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie "Apteka alternatywna" i zaprezentowaniu swojej wizji przyszłości apteki!

Jak będzie wyglądała apteka przyszłości?

Roboty, automatyzacja, nowoczesne technologie - te słowa coraz częściej pojawiają się w kontekście przyszłości pracy w wielu branżach, w tym także farmaceutycznej. W wielu aptekach już dziś można korzystać z narzędzi, które przyspieszają codzienną pracę i kontakt z pacjentem. Przykładowo, w przypadku wyrobu leków recepturowych warto wyróżnić miksery recepturowe - nie zastąpiły one całkowicie moździerza z pistlem, który wciąż jest potrzebny do mikronizacji surowców, ale zdecydowanie ułatwiły sporządzenie niektórych postaci leków. Niektóre placówki wykorzystują także telewizory czy interaktywne ekrany do wyświetlania aptecznych ekspozycji, a także automatyczne systemy do magazynowania i wydawania leków (WIĘCEJ: ROBOT W APTECE – EKSTRAWAGANCJA CZY OPTYMALIZACJA PRACY?). A jak będzie wyglądać apteka za 50 lat? Swoją wizję możesz przedstawić w konkursie “Apteka alternatywna”!

Przyszłość pracy w aptece - zaprezentuj swoją wizję

Konkurs “Apteka alternatywna” - zasady

Konkurs “Apteka alternatywna – jak będzie wyglądać apteka w 2070 roku?” polega na zaprezentowaniu w formie literackiej, graficznej lub multimedialnej dowolnie rozumianego rozwinięcia tematu konkursowego. W przypadku wybrania formy literackiej, objętość przesłanego tekstu powinna wynosić od jednej do trzech stron znormalizowanego maszynopisu. Czekamy na Wasze opowiadania, artykuły, komiksy, filmy czy prezentacje - o wszystkich dozwolonych formatach i szczegółach zgłoszenia przeczytacie w Regulaminie. W zabawie, organizowanej przez serwis praca.farmacja.pl, może wziąć udział każda pełnoletnia osoba, zamieszkująca terytorium Polski - wykształcenie farmaceutyczne nie jest tu wymagane! Zgłoszenia należy przesyłać do 15 marca poprzez specjalny formularz, dostępny tutaj.

Konkurs "Apteka alternatywna" - nagrody

Autorzy 10 najlepszych prac konkursowych otrzymają nagrody, a wśród nich:

  • bony upominkowe o wartości 300 zł, 200 zł lub 100 zł;
  • kubki termiczne;
  • prenumerata magazynu MGR.FARM.

O finalnej kolejności zgłoszonych prac decyduje trzyosobowe jury, złożone z przedstawicieli organizatora i współorganizatora.

Konkurs "Apteka alternatywna" - wyniki

Wyniki konkursu “Apteka alternatywna” zostaną ogłoszone w ciągu 20 dni roboczych od zakończenia przyjmowania zgłoszeń, czyli maksymalnie 10 kwietnia 2020 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie praca.farmacja.pl, a autorzy wyróżnionych prac zostaną poinformowani o rezultatach także drogą mailową.

W przypadku pytań dot. konkursu zachęcamy do kontaktu mailowego na konkurs@farmacja.hr. Powodzenia!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE
 

REKLAMA

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA