Praca za granicą

REKLAMA
06.07.2021
AUTOR: Redakcja praca.farmacja.pl
Planujesz wyjazd za granicę i chcesz ubiegać się o uznanie kwalifikacji zawodowych farmaceuty poza Polską? Zobacz, jakie warunki trzeba spełnić, żeby rozpocząć swoją karierę w Unii Europejskiej! Jak ubiegać się o uznanie kwalifikacji zawodowych w państwach UE?
Rozmowa rekrutacyjna po angielsku - jak przebiega?
30.09.2020
AUTOR: Ilona Gołąbek-Karaś
Polscy farmaceuci z uwagi na wyższe finanse, możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz atrakcyjniejsze warunki zatrudnienia coraz częściej decydują się na podjęcie pracy poza granicami kraju. Jednym z najważniejszych elementów całego procesu rekrutacji jest rozmowa kwalifikacyjna w języku obcym. Jak zatem przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w języku angielskim?
Paszporty z różnych krajów
10.09.2020
AUTOR: Ilona Gołąbek-Karaś
Z uwagi na wysoki poziom kształcenia, polscy farmaceuci są bardzo cenionymi fachowcami zarówno w Europie, jak i poza granicami kontynentu. Do podjęcia decyzji o wyjeździe za granicę skłaniają przede wszystkim finanse, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz korzystniejsze warunki zatrudnienia. Co warto wiedzieć, decydując się na podjęcie pracy za granicą?
07.10.2019
AUTOR: Użytkownik praca.farmacja.pl
W poprzedniej części cyklu artykułów o zawodzie farmaceuty w Norwegii wyjaśniliśmy w skrócie charakterystykę pracy w aptece. Opisane zostały: usługi personelu medycznego, system refundacji, program do realizacji recept i norwescy pacjenci. W tej części przybliżymy proces przygotowania do wyjazdu. Od czego w ogóle zacząć planowanie wyprowadzki i jak się za to zabrać?
01.07.2019
AUTOR: Użytkownik praca.farmacja.pl
Pracuję w aptece w Norwegii w jednej z sieci od 5 miesięcy. Przez ten krótki okres zdążyłam przyzwyczaić się do nowego systemu pracy czy zasad funkcjonowania służby zdrowia. Zrozumiałam, jak ogromną rolę w procesie leczenia odgrywa nasz zawód i jak dużo faktycznie możemy zrobić. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak wygląda praca w aptece w Norwegii.

SPRAWDŹ NAJNOWSZE OFERTY PRACY

SZTUM - ŚWIETNA OFERTA DLA MAGISTRA FARMACJI

Wymiar: Pełen etatOferta ważna do: 17.10.2021
Wynagrodzenie netto: 4 800 PLN - 5 100 PLN

CHRZANÓW - Magister Farmacji

Wymiar: Pełen etatOferta ważna do: 17.10.2021

TYCHY - Technik Stażysta

Wymiar: Pełen etatOferta ważna do: 17.10.2021

BYTÓW - PRACA DLA TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO

Wymiar: Pełen etatOferta ważna do: 17.10.2021
Wynagrodzenie netto: 3 900 PLN - 4 100 PLN